Altın Maske Sipariş

Günümüzün modern yapısında yerini alan altın maske, bir dönemler geçmiş tarihlerde en zengin ve bir ülkeyi yöneten kişiler tarafından yapılmaktaydı. Altın maske tarihte kleopatra’nın döneminden de izler taşındığı bilinmektedir. Bu nedenle cilt bakımı için önemli bir yapısı bulunmaktadır.

Altın maske doğal bir süreçtir ve cilt üzerinde pek çok yararı, bakımı ve onarımı bulunmaktadır.  Cildi arındırması başta olmak üzere, cilt üzerinde ki pek çok olumlu yapısı, cildin daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlamada destekleyici olabilir. Japonya’nın osoko kentinde 24 ayarla yapılan altın maske, oldukça dikkat çekmiş ve aynı zamanda kısa zaman  içerisinde pek çok coğrafya da yayılmıştır. Günümüzde ise pek çok insan altın maskeyi yüzleri için uygulamakta ve Türkiye’ de de hızlı bir şekilde her geçen gün yaygınlaşmıştır.  Altın maske kullanımı, normal bir yüz maskesi gibidir ancak farklı teknikleri bulunmaktadır. Yüz bölgesinde ki cilde uyumlu bir şekilde yerleştirilmesi ve uygulanması gerekmektedir.

Kozmikal-Gold-Maske-150-ml_14305_1

Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan Altın Maske gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına destekleyici olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımın sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

Altın Maske İçeriği ; Elixir Altın Maske 150 ml’dir, Yüzde yüz doğal olan Elixir Altın Maske içeriğinde bulunanlar şu şekildedir, Yulaf, 20 ml, Meyan kökü, 20 ml, Altın Tozu, 20 ml, Ayva Çekirdeği Yağı Özü, 20 ml, Vitamin A, 35 ml, Vitamin C, 35 ml yerini almaktadır.

Altın Maske Kullanımı ; İlk önce yüzünüzü sıcak su ile birlikte yıkayın. İyice kuruladıktan sonra maskeyi uygulamaya başlayın. Yüzünüze dilerseniz boyun bölgesinde de kullanabilirsiniz. Altın Maskeyi ince bir tabaka değil, kalın bir tabaka halinde sürülmelidir. Kalın bir tabaka halinde sürdükten sonra 20-30 dakika yüzünüzde bekletin. Tamamen kuruduğundan maskeyi çıkarabilirsiniz. 2-3 gün süre ile her gün gerçekleştirebilirsiniz.

2

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; altın maske, altın maske nedir, altın maske kullanımı, altın maske nasıl kullanılır, altın maske içeriği, altın maske içindekiler, altın maske sipariş, altın maske nasıl sipariş verebilirim, altın maske fiyatı, altın maske ne kadar, altın maske en uygun.

Altın Maske Avrupa Sipariş ; Belçika, İsviçre, Norveç gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Altın Maske Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları