Günümüzün modern yapısında yerini alan altın maske, bir dönemler geçmiş tarihlerde en zengin ve bir ülkeyi yöneten kişiler tarafından yapılmaktaydı. Altın maske tarihte kleopatra’nın döneminden de izler taşındığı bilinmektedir. Bu nedenle cilt bakımı için önemli bir yapısı bulunmaktadır.

Altın maske doğal bir süreçtir ve cilt üzerinde pek çok yararı, bakımı ve onarımı bulunmaktadır.  Cildi arındırması başta olmak üzere, cilt üzerinde ki pek çok olumlu yapısı, cildin daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlamada destekleyici olabilir. Japonya’nın osoko kentinde 24 ayarla yapılan altın maske, oldukça dikkat çekmiş ve aynı zamanda kısa zaman  içerisinde pek çok coğrafya da yayılmıştır. Günümüzde ise pek çok insan altın maskeyi yüzleri için uygulamakta ve Türkiye’ de de hızlı bir şekilde her geçen gün yaygınlaşmıştır.  Altın maske kullanımı, normal bir yüz maskesi gibidir ancak farklı teknikleri bulunmaktadır. Yüz bölgesinde ki cilde uyumlu bir şekilde yerleştirilmesi ve uygulanması gerekmektedir.

Kozmikal-Gold-Maske-150-ml_14305_1

Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan Altın Maske gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına destekleyici olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımın sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

Altın Maske İçeriği ; Elixir Altın Maske 150 ml’dir, Yüzde yüz doğal olan Elixir Altın Maske içeriğinde bulunanlar şu şekildedir, Yulaf, 20 ml, Meyan kökü, 20 ml, Altın Tozu, 20 ml, Ayva Çekirdeği Yağı Özü, 20 ml, Vitamin A, 35 ml, Vitamin C, 35 ml yerini almaktadır.

Altın Maske Kullanımı ; İlk önce yüzünüzü sıcak su ile birlikte yıkayın. İyice kuruladıktan sonra maskeyi uygulamaya başlayın. Yüzünüze dilerseniz boyun bölgesinde de kullanabilirsiniz. Altın Maskeyi ince bir tabaka değil, kalın bir tabaka halinde sürülmelidir. Kalın bir tabaka halinde sürdükten sonra 20-30 dakika yüzünüzde bekletin. Tamamen kuruduğundan maskeyi çıkarabilirsiniz. 2-3 gün süre ile her gün gerçekleştirebilirsiniz.

2

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; altın maske, altın maske nedir, altın maske kullanımı, altın maske nasıl kullanılır, altın maske içeriği, altın maske içindekiler, altın maske sipariş, altın maske nasıl sipariş verebilirim, altın maske fiyatı, altın maske ne kadar, altın maske en uygun.

Altın Maske Avrupa Sipariş ; Belçika, İsviçre, Norveç gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.


  • Altın Maske

  • Altın Maske Avrupa Sipariş

  • Altın Maske Bayilik

    Bayilik
Altın Maske Sipariş
Altın Maske Satın Al

Altın Maske © 2014 Orjinal Altın Maske Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Altın Maske | Altın Maske - black maske - RSS - Google Sitemap
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Altın Maske aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu altinmaskesitesi.com‘e ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik
siyah maske

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?